EN
Сите Категории
EN

За итни случаи водостопанство

дома>производи>За итни случаи водостопанство

  • https://www.nmfirepumps.com/upload/product/1566007137251370.jpg
  • https://www.nmfirepumps.com/upload/product/1566007151123527.jpg
  • https://www.nmfirepumps.com/upload/product/1566007151703766.jpg
  • https://www.nmfirepumps.com/upload/product/1566007151276935.jpg

За итни случаи Водовод и канализација Објекти

Опсегот на ефикасноста

моќ: 20-1227Kw

брзина: 1500-3000вртежи во минута


категорија: За итни случаи водостопанство

Испраќам барање
ОПИС

апликации

Вода за водоснабдување и одводнување во рударството, металуршки инженеринг ,Општински, Петрохемиски индустрии со големи барања за сигурност, но без напојување .

ОПИС
Контактирајте не
се однесуваат производи