EN
Të gjitha kategoritë
EN

Furnizimi me ujë emergjente

home>Produkte>Furnizimi me ujë emergjente

  • https://www.nmfirepumps.com/upload/product/1566007137251370.jpg
  • https://www.nmfirepumps.com/upload/product/1566007151123527.jpg
  • https://www.nmfirepumps.com/upload/product/1566007151703766.jpg
  • https://www.nmfirepumps.com/upload/product/1566007151276935.jpg

Furnizimi me ujë emergjente dhe Facilities kullimit

sillet performancës

pushtet: 20-1227Kw

shpejtësi: 1500-3000rpm


kategori: Furnizimi me ujë emergjente

Enquiry
PËRSHKRIM

Aplikimet

Furnizimi me ujë dhe kullimi ndodhin në miniera, inxhinieri metalurgjike ,Komunale, Industri petrokimike me kërkesë të lartë për besueshmëri por pa furnizim me energji elektrike .

PËRSHKRIM
Na kontaktoni
Relate Produkte